Vítejte na stránkách Jazz Clubu Teplice youtube facebook
uhel
o_klubu

Jazz club Teplice se nachází v prostorách nově zrekonstruovaného teplického zámku, jehož začátek výstavby spadá do 2. poloviny 12. století, kdy královna Judita založila „u vod teplých“ klášter benediktinek s kostelem zasvěceným Janu Křtiteli. Kolem kláštera se vyvinulo na konci 13. století město Teplice.


Klub vznikl v roce 2004 v centru Teplic z nadšení party lidí pro jazzovou hudbu. Po šesti letech dobré práce přijal nabídku Regionálního muzea Teplice využívat zámecký klub ke svým koncertům. Spojení jazzové hudby s krásnými historickými prostory a dobré akustice jsme nemohli odolat.


Menší prostory zámeckého klubu zaručují maximální kontakt hudebníků s publikem což přispívá k tolik potřebné klubové atmosféře.

I přes svůj název je klub otevřený všem žánrům, nejdůležitější je kvalita a originalita. Je zde opět prostor pro výtvarníky, kteří zde mohou vystavovat svá díla, jak obrazy tak plastiky. Mohou se zde konat literární akce a další klubové akce včetně divadla malých forem.


Věříme, že i nadále se nám podaří organizovat krásné hudební večery a nové prostory k tomu jenom přispějí.


Větších koncertů se i nadále nezříkáme, stále je zde možnost koncerty organizovat s pomocí Domu kultury Teplice s kterým máme velice dobrou spolupráci.

Stanovy Jazz Club Teplice o.s. najdete ZDE

O klubu O klubu O klubu O klubu
uhel

Přihlášení k novinkám z Jazz Klubu Teplice

* vyžadováno