Vítejte na stránkách Jazz Clubu Teplice youtube facebook
uhel

Mike Ross & The Bladderstones tourv Jazz Clubu: 18.9.2020 Mike Ross & The Bladderstones tour

Vstupné: 180,- Kč

www stránky: https://www.mikerossmusic.co.uk

Tento chlapík z dalekého severovýchodu Británie vychází ve svých písních z těch nejpůvodnějších kořenů blues, hudby „hlubokého Jihu“ (Deep South) a následně i západního pobřeží Ameriky – Blues In Britain.

Mike Ross je britský bluesový, rockový & „americana“ kytarista, skladatel a zpěvák. V současné době žije v Brightonu. Vydal dvě studiová alba, Spindrift (2014) a Jenny Place (2016) a jeden živý záznam "'At The 100 Club'" (2016). Mike píše oduševnělé blues-rockové písně v těch nejlepších tradicích Creedence Clearwater Revival & Dylanova Bandu, hraje na kytaru blues ve stylu připomínajícím Almann Brothers a usiluje o to zpívat jako Otis Redding či Paul Rodgers. Je držitelem několika britských výročních bluesových cen (British Blues Awards) v několika různých kategoriích. Mike bere na koncertech své posluchače na jedinečný a podrobný výlet do „Historie dějin blues“, jehož začátek leží v deltě řeky Mississippi na počátku 20. století. Jeho velmi emotivní hlas a opojná virtuózní hra na kytaru nás doprovázejí na každé pídi/stopě této cesty. „Prostě muzikant namočený až po uši v soulu a vypálený/vytvrzený v blues".

The Bladderstones
www.bladderstones.eu + www.bandzone.cz/thebladderstones + www.facebook.com/thebladderstones
Kapela, která vychází z blues, aby se do něj zase vrátila. Bluesové crossoverové power trio, které hledá tradici a zároveň příběh bluesové hudby v současnosti. V roce 2014 vydali CD Bored of Love, v roce 2015 zvítězili v mezinárodní bluesové soutěži Blues aperitiv a v roce 2016 získali ocenění bluesové ankety “Nejlepší počin na české bluesové scéně“, kterou uděluje Bluesmusic.sk, člen Evropské bluesové unie “European Blues Union” a světové bluesové nadace “The World Blues Foundation”.
uhel

Přihlášení k novinkám z Jazz Klubu Teplice

* vyžadováno