Vítejte na stránkách Jazz Clubu Teplice youtube facebook
uhel

Miriam Bayle band - nové album WHATv Jazz Clubu: 30.11.2018 Miriam Bayle band - nové album WHAT

Vstupné: 180,- Kč

www stránky: https://www.miriambayle.com/

Miriam Bayle je původem ze Slovenska a v Čechách žije od roku 2000. Její doménou je vokální improvizace neboli scat. Díky vyšperkovanému scatu se stala uznávanou zpěvačkou i v zahraničí. Věnuje se mu již od svých sedmnácti let. Umění scatu Miriam Bayle je kritiky vysoce ceněno a za 25 let její kariéry se stala nejuznávanější jazzovou zpěvačkou u nás.
Má dar drsného, tmavého altu a používá jej s maximálně procítěným, nekompromisně swingujícím stylem.

Miriam je vyhledávanou lektorkou a hlasovou poradkyní. Vyučuje jazzovou vokální interpretaci a vede workshopy IMPROVIZUJ (workshopy vokální improvizace).
Skládá hudbu pro divadlo.

„Její pódiová prezentace působila naprosto uvolněně a byla si jistá v každém tónu. Čišela z ní spokojenost a radost, kterou s chutí předávala publiku, a podle potlesku bylo slyšet, že se každý náramně baví. V pauze mezi skladbami dokázala výborně pobavit a tak vytvořit nezaměnitelnou atmosféru. Miriam ukázala jasně najevo, kdo je tady královnou a proč jí tento titul právem přísluší. Ve všech hlasových polohách jí to slušelo a při scatování jsem se nestačil divit. Zkrátka klenot, kterého bychom si měli vážit.” – Erik Hajtmánek, JazzFestBrno 2015


Fotky z akce ze dne 30.11.2018 Miriam Bayle band - nové album WHAT

popis popis


uhel