Vítejte na stránkách Jazz Clubu Teplice youtube facebook
uhel

„Aru“ Andrea Ruilova-Barzola (Ecuador) + Folhinha Bandv Jazz Clubu: 6.10.2018 „Aru“ Andrea Ruilova-Barzola (Ecuador) + Folhinha Band

Vstupné: 180,- Kč

www stránky: www.facebook.com/andreiaruilovabarzola

Andrea Ruilova-Barzola (Ecuador) – zpěv, piano, perkuse. Jakub Doležal – saxofony, Jiří Šimek – kytara, Filip Spálený – baskytara, Filip Jeníček – bicí.

Projekt ekvádorské skladatelky, zpěvačky, pianistky, který vznikl před deseti lety. Tehdy v Česku proběhly dvě velká turné a nahrála se dvě cédéčka. Nyní projekt pokračuje s novými svěžími skladbami a v rozšířené sestavě, obohacené o saxofon. Jedná se o ryze autorskou hudbu s texty Andrey ve stylu latinsko-americké hudby inspirované Ekvádorem, Kubou, Brazílíí a Mexikem, kde zpěvačka postupně všude žila, studovala, hrála a zpívala. Před deseti lety tomuto projektu vyšla dvě alba na labelu Arta Records.

Andrea Ruilova-Barzola: pochazí z města Cuenca v Ekvádoru. Jako skladatelka, zpěvačka, pianistka, perkusionistka a producentka působila v mnoha projektech v Ekvádoru, na Kubě, v Mexiku, Brazílii, Jižní Koreji, Spojených Arabských Emirátech, Dubaji a v České republice. Vystudovala klasický zpěv na Konzervatoři v Cuence, hudební kurzy na škole Nacional de Artes of Havana-Cuba ENA, jazzové piano na škole INBA v Mexico City a kurzy hry perkuse u Edu Abady v Cuence. Dále pak studovala perkuse a bicí nástroje v Mexiku (2008) a Rio de Janeiru (2011), tamtéž souběžně též afro-brazilské taneční kurzy.


uhel